JUNIOR SALES ENGINEER I lokalizacja: Warszawa

Dodane 7 miesięcy dni temu

Naszym Klientem jest globalny producent wysokiej jakości materiałów budowlanych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

JUNIOR SALES ENGINEER

Lokalizacje: Warszawa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie sprzedaży materiałów budowalnych (budowy, wykonawcy, dystrybutorzy).
  • Doradztwo w zakresie oferty produktowej firmy (izolacje budowlane).
  • Reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa lub inżynierii środowiska.
  • Chęć rozwoju zawodowego w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych wysokiej jakości.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego regionu (mazowieckie, podlaskie, lubelskie, wielkopolskie, łódzkie).

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w formule podstawa plus premia.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Szkolenia produktowe oraz pracę z doświadczonym zespołem branżowych specjalistów.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500