Business Development Manager | Warszawa

Dodane 2 miesiące dni temu

Klientem DTH jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii dla przemysłu. Aktualnie poszukujemy Business Development Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie bazy klientów.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie klientów oraz sprzedaż technologii oferowanej przez spółkę.
  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Doradztwo w zakresie oferty spółki.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży B2B.
  • Mile widziana znajomość branży produkcyjnej lub dystrybucyjnej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Język angielski na poziomie B2.
  • Umiejętność badania potrzeb klienta i proponowania adekwatnych rozwiązań.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach B2B lub w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe powiększone o system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie wiedzy w obszarze nowych technologii dla przemysłu.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Katarzyna Skudelska
E-mail: k.skudelska@dth-selection.pl
mobile: +48 666 025 442