Doradca Techniczno – Handlowy (HVAC) I Kraków

Dodane 3 tygodnie dni temu

Naszym klientem jest wiodący, międzynarodowy dystrybutor urządzeń oraz komponentów HVAC . Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy (klimatyzacja/chłodnictwo)

wakat w oddziałach: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie komponentów oraz urządzeń z branży klimatyzacyjno – chłodniczej.
  • Obsługa klientów oraz budowanie relacji.
  • Sporządzanie doborów urządzeń oraz ofert techniczno – handlowych.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe, techniczne w ramach inżynierii środowiska lub pokrewne.
  • Mile widziane doświadczenie branżowe w ramach HVAC.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Chęć rozwoju specjalistycznej wiedzy technicznej w zakresie klimatyzacji oraz chłodnictwa.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji branżowych (szkolenia).
  • Pracę z doświadczonym zespołem branżowych inżynierów.
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty sportowej.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500