DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY (wentylacja) I lokalizacja: Warszawa

Dodane 7 miesięcy dni temu

Naszym klientem jest jeden z wiodących dystrybutorów branży HVAC. Firma posiada długoletnią tradycję rynkową oraz stabilną pozycję rynkową. W związku z rozwojem struktury poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy (wentylacja)

Lokalizacja: Warszawa,

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy (urządzenia oraz akcesoria wentylacyjne).
  • Obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych (głównie branżowe firmy instalacyjne).
  • Sporządzanie doborów urządzeń/komponentów oraz ofert techniczno – handlowych.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi.
  • Raportowanie wyników oraz bieżąca współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne w ramach inżynierii środowiska lub pokrewne.
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta w branży HVAC.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych w ramach kontaktów z klientami.
  • Umiejętność do budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Chęć poszerzania branżowej wiedzy technicznej w zakresie zagadnień dot. wentylacji.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę lub B2B.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Możliwość podnoszenia wiedzy technicznej.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500