DYREKTOR DS ROZWOJU I Warszawa I Katowice I Kraków I Rzeszów

Dodane 8 miesięcy dni temu

Naszym Klientem jest wykonawca instalacji HVAC.

Dyrektor ds Rozwoju

preferowana lokalizacja: mazowieckie I śląskie I dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za aktywne pozyskiwanie projektów inwestycyjnych w zakresie sieci wewnętrznych (obiekty przemysłowe, biurowce, obiekty użyteczności publicznej).
  • Budowanie relacji biznesowych z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz podwykonawcami.
  • Odpowiedzialność za proces realizacji inwestycji: zakres, czas, marża.
  • Ścisła współpraca z kierownikiem robót w ramach realizowanej inwestycji.
  • Współpraca z innymi działami w organizacji (logistyka, zakupy, kosztorysy, serwis).
  • Rozwiązywanie pojawiających się zagadnień technicznych oraz kontakt z klientem w ramach procesu realizacji inwestycji.
  • Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów budżetowych, raportowanie do zarządu spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe w obszarze inżynierii środowiska.
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie ekonomiczne, uzupełniające.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane instalacyjne, wykonawcze bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji, urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Kilka lat doświadczenia w pozyskiwaniu projektów inwestycyjnych (kontakty z inwestorami oraz GW).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Cechy przywódcze.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wykonawczymi w zakresie sieci wewnętrznych o wartości powyżej 1 mln zł.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B.
  • System premiowy (premia od uzyskanej marży na projekcie).
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu inżynierskiego.
  • Zadaniowy tryb pracy.
  • Reprezentowanie firmy z wieloletnią tradycją w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500