GŁÓWNY SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (branża produkcyjna) / woj. mazowieckie

Dodane 2 miesiące dni temu

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, dla której poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań związanych z obszarem ochrony środowiska zgodnie z przepisami prawa,
  • tworzenie dokumentacji oraz raportów związanych z obszarem ochrony środowiska;
  • analiza, planowanie i nadzorowanie działań firmy mających wpływ na środowisko naturalne;
  • nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodną oraz emisjami do atmosfery;
  • sporządzanie i opiniowanie procedur i instrukcji;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • współpracę z jednostkami wewnętrznymi oraz instytucjami zewnętrznymi;
  • ciągłe podnoszenie świadomości i budowanie kultury ochrony środowiska wśród pracowników.

Wymagania:

  • min 2. letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ochrona środowiska);
  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • bardzo dobrą znajomość języka anielskiego;
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne i komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach zakładu produkcyjnego;
  • pozytywną atmosferę pracy.