Inside Sales Engineer I Wrocław

Dodane 3 miesiące dni temu

Naszym klientem jest globalny producent zaawansowanych technologii z dziedziny pneumatyki przemysłowej.

Inside Sales Engineer

lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Regularny kontakt z klientami w zakresie możliwości usprawnień, modernizacji lub optymalizacji (również w języku angielskim).
  • Odpowiedzialność za realizację zakładanych celów biznesowych.
  • Wsparcie aplikacyjne dla dedykowanej grupy klientów końcowych w zakresie grup produktowych będących w ofercie firmy (m.in. wyspy zaworowe, napędy liniowe, chwytaki, produkty bezmiedziowe, protokoły komunikacyjne).
  • Obsługa klientów pod kątem bieżących potrzeb technicznych.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla użytkowników oraz dystrybutorów.
  • Analiza dokumentacji produktowej w zakresie możliwości zastosowań wybranych aplikacji.
  • Poszukiwanie rozwiązań względem zgłaszanych przez klientów zagadnień technicznych.
  • Podnoszenie kompetencji poprzez samokształcenie i udział w szkoleniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie mechaniki, budowy maszyn, mechatroniki lub pokrewne).
  • Doświadczenie w obsłudze klientów przemysłowych.
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień technicznych z zakresu pneumatyki.
  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do odbywania podróży służbowych do kluczowych klientów (max. do 100 km od Wrocławia)
  • Orientacja na klienta.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacji.
  • Umiejętności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem z możliwością użytkowania prywatnego.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju u wiodącego, globalnego dostawcy zaawansowanych rozwiązań z zakresu pneumatyki przemysłowej.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.