Inżynier Aplikacyjny (automatyka I SCADA) I cała Polska I home office

Dodane 5 miesięcy dni temu

Naszym klientem jest dostawca systemów oraz komponentów automatyki przemysłowej.

INŻYNIER APLIKACYJNY

cała Polska I home office

Obowiązki:

  • Programowanie sterowników PLC (preferowany Siemens, Omron, Mitsubishi, Rockwell – dodatkowym atutem).
  • Programowanie systemów SCADA oraz raportowania (WonderWAre, WinCC).
  • Programowanie paneli operatorskich (Pro-Face, Got, Siemens).
  • Konfiguracja przemienników częstotliwości.
  • Uruchamianie i wdrażanie systemów u klientów.
  • Przygotowywanie materiałów dla zespołu marketingu z wdrożonych rozwiązań.
  • Prowadzenie szkoleń.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, wyższe w zakresie automatyki przemysłowej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Ponad 3 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu oraz uruchamianiu systemów automatyki przemysłowej.
  • Dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych w ramach Polski (ok 60% ogólnego czasu pracy).

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
  • System premiowy.
  • Świadczenia pozapłacowe.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500