INŻYNIER APLIKACYJNY (technologie wodno-ściekowe)

Dodane 2 miesiące dni temu

Naszym Klientem jest firma dostarczająca rozwiązania technologiczne dla branży wodno-ściekowej.

Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie: 8.000 – 10.000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • dobór urządzeń i technologii dla infrastruktury wodno-ściekowej,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie ofert i podtrzymywanie kontaktów z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe w zakresie inżynierii środowiska lub pokrewne),
  • kilka lat doświadczenia zawodowego w zakresie doboru urządzeń dla procesów uzdatniania wody lub oczyszczania ścieków,
  • Wiedza w zakresie technologii wodno-ściekowych,
  • Dobra orientacja w aktualnych trendach branżowych.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • pakiet socjalny: opieka medyczna + karta sportowa,
  • perspektywa rozwoju w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.