INŻYNIER AUTOMATYK (WSPARCIE SPRZEDAŻY) I Miejsce pracy: Poznań

Dodane 1 miesiąc dni temu

Naszym klientem jest globalny producent z branży automatyki przemysłowej oraz robotyki.

Zadania:

  • Kontakt z Klientami z segmentu B2B w obszarze automatyki przemysłowej (telefoniczny, mailowy)
  • Dobór rozwiązań z pomocą doświadczonych inżynierów dla Klientów (wybór parametrów sprzętu)
  • Praca w systemie SAP
  • Wspieranie organizacji szkoleń i eventów dla naszych Klientów
  • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za dostawę komponentów do Klienta
  • Wsparcie pracy regionalnego menadżera sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie – warunek konieczny (automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, zarządzanie produkcją)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 (praca z dokumentacją techniczną, szkolenia)
  • Umiejętność poszukiwania informacji i dzielenia się zdobytą wiedzą

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy, kolejna umowa na 15 miesięcy z możliwością pracy na stałe
  • Szkolenia techniczne z wszystkich produktów sprzedawanych przez firmę.
  • Możliwość nabrania doświadczenia w zespole specjalistów.
  • Możliwość poznania środowiska pracy w międzynarodowej organizacji.
  • Premię kwartalną.
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego przez pierwszy rok w 100%.
  • Dodatek do transportu 200 zł
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Kartę MultiSport.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500