INŻYNIER PROJEKTU (Chłodnictwo Przemysłowe) I lokalizacja: Wrocław

Dodane 1 tydzień dni temu

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji chłodniczych. Poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU

(region: Wrocław, dolnośląskie – home office)

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z jednym klientem (zakłady produkcyjne) w zakresie zagadnień związanych z eksploatacją oraz modernizacją przemysłowych instalacji chłodniczych (instalacje na czynnikach freon oraz CO2).
  • Doradztwo inżynieryjne w zakresie projektów serwisowych oraz modernizacyjnych.
  • Rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych.
  • Budowanie trwałych relacji z klientem.
  • Ścisła współpraca ze strukturami technicznymi, zarówno wewnętrznymi jak i po stronie klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska lub chłodnictwa i kriogeniki.
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania, serwisu lub wsparcia technicznego w zakresie chłodnictwa przemysłowego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Możliwość podjęcia pracy samodzielnej w trybie home office.
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność.
  • Umiejętność słuchania potrzeb klienta i pozyskiwania informacji technicznych mających na celu znalezienie optymalnego rozwiązania dla klienta.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego.
  • Pakiet pozapłacowy.
  • Możliwość długofalowej współpracy z jednym klientem i udziału w ciekawych projektach inżynierskich z zakresu chłodnictwa przemysłowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500
www.dth-selection.pl