Inżynier Sprzedaży (klimatyzacja) I miejsce pracy: pomorskie I home office

Dodane 1 miesiąc dni temu

Naszym klientem jest producent urządzeń klimatyzacyjnych z segmentu premium. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

pomorskie/kujawsko – pomorskie/home office

Obowiązki:

  • Regularne kontakty z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi oraz branżowymi instalatorami w zakresie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych (VRF, splity/multisplity, pompy ciepła).
  • Doradztwo techniczne.
  • Konsultowanie branżowych projektów we współpracy z biurami projektowymi w zakresie możliwości zastosowań urządzeń oferowanych przez firmę.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, wyższe w zakresie HVAC lub pokrewne.
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń HVAC w obszarze północnej Polski, najlepiej woj. pomorskiego.
  • Umiejętność nawiązywania oraz rozwijania relacji biznesowych z klientami.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych i spotkań w ramach przydzielonego regionu.
  • Systematyczny kontakt z centralą spółki oraz działem technicznym.
  • Analiza działań konkurencji w podległym obszarze.
  • Prowadzenie działań marketingowych, organizowanie spotkań z klientami.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
  • System premiowy.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Pakiet pozapłacowy

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500