Inżynier Sprzedaży (VRF, woda lodowa) I Warszawa

Dodane 2 miesiące dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

 region: Warszawa oraz woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych (VRF, agregaty wody lodowej) poprzez kontakty z biurami projektowymi oraz firmami wykonawczymi.
  • Monitorowanie rynku województwa mazowieckiego.
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami.
  • Proponowanie rozwiązań, doradztwo w zakresie systemów HVAC.
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji w zakresie procesu doboru urządzeń.
  • Udział w szkoleniach produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne.
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń HVAC.
  • Umiejętność współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych w ramach regionu woj. mazowieckiego.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę plus system premiowy.
  • Narzędzia pracy łącznie z samochodem służbowym.
  • Pracę z doświadczonym zespołem branżowych specjalistów.
  • Zadaniowy czas pracy i samodzielność w ramach przydzielonych zadań.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500