Inżynier Sprzedaży w Dziale Serwisu (chłodnictwo przemysłowe) I lokalizacja: cała Polska

Dodane 1 miesiąc dni temu

Klientem DTH jest globalna firma specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji chłodnictwa przemysłowego.

Inżynier Sprzedaży w Dziale Serwisu

Obowiązki:

  • Realizacja indywidualnego celu sprzedażowego
  • Współpraca z aktualnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych
  • Opracowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe
  • Negocjacje cenowe
  • Uzgadnianie warunków realizacji prac serwisowych
  • Realizacja założonego planu rocznego
  • Współpraca z koordynatorami, inżynierami serwisu oraz podwykonawcami
  • Dobór części zamiennych do realizowanych kontraktów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży usług serwisowych (lub praca w serwisie chłodnictwa, HVAC)
  • Doświadczenie w doradztwie technicznym (chłodnictwo, HVAC)
  • Dobra znajomość rynku (produktu i branży) chłodnictwa przemysłowego
  • Determinacja w wykonywaniu planów sprzedażowych
  • Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami
  • Umiejętności aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Interesująca pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Multi-sport
  • Dofinansowanie do urlopu.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500