(Junior) Customer Service Specialist with Ukrainian I Ożarów Mazowiecki

Dodane 6 miesięcy dni temu

Naszym klientem jest producent z branży elektroniki konsumenckiej.

Junior Customer Service Specialist

miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  1. Obsługa sprzedaży dot. rynku ukraińskiego, poprzez:
  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP i kontakt z klientem w zakresie dostępności towarów i możliwości realizacji zamówień.
  • Weryfikacja limitów klienta i płatności – przestrzeganie ogólnych zasad w realizacji zamówień co do limitu i należności klienta.
  • Wspólnie z Działem Logistyki ustalanie transportu w obszarze wysyłek krajowych oraz zagranicznych.
  • Sporządzanie dokumentów sprzedażowych: Faktur i Faktur Korygujących w zakresie obsługi klientów oraz ich zamówień
  • Tworzenie dostaw bezpośrednich;
  • Kontrolowanie dat produkcji;
  1. Pełna obsługa klienta ‘od zamówienia po gotówkę’:
  • Tworzenie zamówień sprzedaży
  • Tworzenie dokumentów sprzedaży i eksportu
  • Wyrównywanie załadunków zgodnie z wolnymi miejscami załadunkowymi
  • Kontrola dostępnych (wolnych) zapasów
  • Obsługa klienta (np. zbieranie dokumentów związanych z reklamacjami)
  • Ścisła współpraca z 3PL (przewoźnicy, magazyny, agencje celne itp.)
  1.   Sporządzanie raportów Back Orders.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2), polskiego (min. B2) oraz ukraińskiego (B2 lub wyższy).
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klientów B2B.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w Ożarowie Mazowieckim.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Dużym plusem będzie doświadczenie w pracy w systemie SAP.

Oferta:

  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie.