KIEROWNIK BUDOWY (sieci elektroenergetyczne)

Dodane 4 miesiące dni temu
Naszym Klientem jest znana firma wykonawcza realizująca projekty dla sektora energetyki, w szczególności w zakresie linii i stacji elektroenergetycznych. Ze względu na pozyskanie nowych i atrakcyjnych kontraktów firma poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Miejsce pracy: Cała Polska (gotowość do pracy w delegacji w zależności od miejsca realizowanego projektu)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie budowy, modernizacji, remontów i prac usuwania awarii elektroenergetycznych linii napowietrznych i kablowych, a także stacji elektroenergetycznych.
  • Nadzór nad prowadzonymi robotami zgodnie z projektem technicznym oraz założonymi harmonogramami i wytycznymi.
  • Reprezentowanie firmy w imieniu Zarządu w stosunku do organów administracji państwowej, samorządowej, inwestorów i osób trzecich.
  • Nadzór nad pracownikami przydzielonymi do realizacji budowy.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz rozliczeń finansowych prowadzonego projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności energetyka, elektroenergetyka.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych SEP E oraz D.
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji w branży elektroenergetycznej.
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu nieprzewidzianych trudności w prowadzonych budowach.

Firma Oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe w  oparciu o umowę o pracę wzbogacone o atrakcyjny system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę w stabilnej firmie z szerokim portfelem zamówień.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Jacek Bogusiewicz
E-mail: j.bogusiewicz@dth-selection.pl
mobile: 574-297-882
www.dth-selection.pl