KIEROWNIK ODDZIAŁU HVAC

Dodane 4 miesiące dni temu
Naszym klientem jest wiodący, międzynarodowy dostawca urządzeń i komponentów w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Oddziału HVAC
Miejsce pracy: Trójmiasto

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za operacyjną działalność oddziału oraz realizację zakładanych planów sprzedaży.
  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami.
  • Zarządzanie podległym personelem (zespół sprzedaży plus zaplecze magazynowe).
  • Delegowanie zadań oraz wsparcie podległego zespołu.
  • Monitorowanie podległego rynku.
  • Raportowanie do centrali spółki.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.
  • Nadzór nad zapleczem magazynowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, mile widziane w zakresie inżynierii środowiska lub kierunek pokrewny.
  • Bardzo dobra znajomość branży urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Minimum cztery lata doświadczenia w sprzedaży w branży HVAC.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma Oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę wzbogacone o system premiowy.
  • Narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Tomasz Małagowski
e-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: 530270500
www.dth-selection.pl