Kierownik Oddziału Rzeszów

Dodane 3 tygodnie dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń oraz komponentów z branży klimatyzacji i chłodnictwa.

Kierownik Oddziału Rzeszów

Zakres obowiązków:
– Zarządzanie działalnością operacyjną oddziału oraz podległym zespołem pracowników.
– Budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi oraz nowymi klientami.
– Odpowiedzialność za wynik oddziału oraz współpracę z centralą spółki.

– Koordynowanie pracy doradców techniczno – handlowych.

– Realizowanie zamówień (kontrola terminowości oraz jakości dostaw).

– Wprowadzanie nowych produktów do oferty oddziału.

– Zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta.

– Wsparcie merytoryczne dla podległego zespołu pracowników.

– Kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe, techniczne, preferowane w specjalizacji klimatyzacyjno – chłodniczej.

– Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży chłodnictwa i klimatyzacji (preferowane w sprzedaży).

– Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

– Prawo jazdy kat. B.

– Dokładność, zaangażowanie.

– Umiejętność przekazywania wiedzy oraz delegowania zadań.

Firma oferuje:
– Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
– Narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500