Konstruktor Elektronik | Białystok

Dodane 2 tygodnie dni temu

Naszym Klientem jest znana, intensywnie rozwijająca się firma produkcyjna.

Stanowisko: Konstruktor Elektronik

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie do produkcji układów elektronicznych,
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C i układów uruchomieniowych,
  • obsługa oscyloskopów, generatorów arbitralnych, analizatorów stanów logicznych, mostków pomiarowych RLC i multimetrów,
  • opracowywanie metod badań i weryfikacji prototypów,
  • wykonywanie badań prototypów i uczestnictwo w badaniach zewnętrznych,
  • wykonywanie analiz porównawczych i badań w zakresie funkcjonalnym,
  • tworzenie i nadzór dokumentacji konstrukcyjnej i projektowej.

Nasz Klient oczekuje:

  • doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu urządzeń elektronicznych,
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C,
  • znajomość zasady obsługi komunikacji I2C, SPI, LIN, CAN, SENT, UART,
  • znajomość zagadnień EMC,
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet pozapłacowy (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne, dofinansowanie karty sportowej, grupowe ubezpieczenie na życie).
  • Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych inżynierów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kontakt do Konsultantów prowadzących projekt:

Katarzyna Skudelska

E-mail: k.skudelska@dth-selection.pl
mobile: +48 666-025-442