Koordynator ds. Jakości (woj.opolskie)

Dodane 3 tygodnie dni temu

Naszym Klientem jest znana firma inżynieryjna, która realizuje prestiżowy projekt budowy nowego zakładu produkcyjnego w województwie opolskim.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i koordynacja standardów jakościowych dla nowych i trwających procesów inwestycyjnych;
  • Tworzenie i nadzorowanie procedur jakościowych.
  • Udział w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji techniczno-jakościowej.
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów jakościowych poprzez wywoływanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Odpowiedzialność za zarządzanie systemami jakości oraz audyty jakościowe.
  • Bezpośrednia współpraca z obszarem funkcjonalnym przy poprawie aktualnych i wdrażaniu nowych produktów i procesów technologicznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowlane lub technologiczno-procesowe.
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w samodzielnie przeprowadzanej kontroli jakości.
  • Praktyczna znajomość procedur/systemów zarządzania jakością.
  • Umiejętność tworzenia procedur i instrukcji oraz prowadzenia działań korygujących oraz zapobiegawczych.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • Współpracę B2B lub umowa zlecenie.
  • Pracę przy bardzo interesującym i rozwojowym projekcie.
  • Pracę w międzynarodowym zespole doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jacek Bogusiewicz
E-mail: j.bogusiewicz@dth-selection.pl
mobile: 574-297-882
www.dth-selection.pl