Koordynator Sprzedaży VRF I cała Polska

Dodane 3 miesiące dni temu

Naszym klientem jest producent urządzeń klimatyzacyjnych. W związku z budową struktur na polskim rynku poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Sales Coordinator VRF

Miejsce pracy: zdalnie

Segment urządzeń: VRF

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację celów biznesowych w zakresie systemów VRF na polskim rynku.
  • Bieżąca współpraca z kluczowym partnerem handlowym (monitorowanie płatności, kontrola zamówień, kontrola stanów magazynowych).
  • Wsparcie dla partnera w zakresie działań marketingowych oraz komunikacji produktowej.
  • Pozyskiwanie projektów i możliwości sprzedaży urządzeń poprzez kontakty w biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami.
  • Organizacja dostaw części zamiennych.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz budowanie relacji biznesowych.
  • Aktywne promowanie marki w zakresie systemów HVAC.
  • Śledzenie aktualnych trendów rynkowych oraz działań konkurencji.
  • Odpowiedzialność za realizację postawionych celów biznesowych.
  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie HVAC.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży systemów VRF.
  • Znajomość rynku biur projektowych, wykonawców oraz branżowych instalatorów.
  • Pro-aktywność oraz nastawienie na klienta.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Auto służbowe z możliwością użytkowania prywatnego.