Project Manager (Dairy) I home office

Dodane 1 miesiąc dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma inżynierska specjalizująca się w wykonywaniu instalacji procesowych dla branży mleczarskiej oraz napojowej.

Project Manager

lokalizacja: cała Polska I home office

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektu (m.in. zestawienia, harmonogram, budżet, strategia zarządzania projektem)
  • Aktywne uczestnictwo w realizacji projektu na wszystkich etapach np. sporządzanie schematów, wymiarowanie urządzeń, rurociągów i instalacji technologicznych, generowanie list sprzętu, uzgodnienia z klientami, współpraca z podwykonawcami, dbałość o zgodność z harmonogramem oraz założonymi kosztami w projekcie,
  • Nadzór nad budową instalacji oraz jej uruchomieniem zgodnie z założonymi parametrami oraz harmonogramem, rozwiązywanie problemów technicznych, przygotowywanie odpowiednich instrukcji, dokumentacji
  • Odpowiedzialność za proces odbioru instalacji przez klienta
  • Wsparcie dla procesu sprzedaży poprzez przygotowywanie wycen, dobory urządzeń oraz dokumentacji projektowej niezbędnych na etapie sprzedaży, a następnie realizacji projektów
  • Dbałość o standardy bezpieczeństwa, w związku z realizacją projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu technologii procesów, inżynierii żywności, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki procesów płynnych w branży mleczarskiej, napojowej i spożywczej
  • Min. 5 letnie doświadczenie w inżynierii procesowej oraz uruchomieniach instalacji w produkcji żywności i kierowania projektami,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz pracy w miejscu realizacji projektu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz AutoCAD.

Oferta:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet pozapłacowy.
  • Narzędzia pracy łącznie z samochodem (również do użytku prywatnego).
  • Pracę z doświadczonym zespołem branżowych inżynierów.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500