Kierownik Projektu (Projektowanie – Budownictwo) | Warszawa, Gdańsk

Dodane 2 miesiące dni temu

Klientem DTH jest międzynarodowa firma projektowo-wykonawcza realizująca projekty dla branży budownictwa przemysłowego.

Stanowisko: Kierownik Projektu (Projektowanie w budownictwie)
Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie i realizację projektów inżynieryjnych w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa

  • Planowanie projektu, organizacja projektu i kontrola realizacji projektu

  • Komunikacja z klientem i zespołem projektowym

  • Raportowanie postępów projektu

  • Koordynacja działań osób zaangażowanych w projekt

Wymagania:

  • Doświadczenie 5-7 lat jako Kierownik Projektu (preferowane projekty przemysłowe)

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość oprogramowania MS Project, Primavera, MS Office

  • Umiejętność planowania (harmonogram, budżet)

  • Preferowany certyfikat PRINCE2, PMP lub podobny

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pozostałych członków zespołu

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Klient oferuje:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej

  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, dofinansowanie do karty sportowej i nauki języków obcych)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju i pracy nad dużymi i złożonymi projektami realizowanymi dla renomowanych, międzynarodowych klientów.