PROJECT MANAGER – Wind Farms | Lokalizacja: południowa Polska

Dodane 4 tygodnie dni temu

Nasz klient to międzynarodowa firma doradczo-inżynieryjna. Organizacja świadczy usługi zarządzania projektami, budową, doradztwem oraz rozwiązaniami inżynieryjnymi wysokiej jakości. W swojej działalności koncentruje się na takich segmentach rynku jak przemysł, żywność, farmacja, ropa i gaz, energetyka, rynek nieruchomości czy infrastruktura.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i realizację projektów budowy farm wiatrowych w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa
  • Planowanie, organizacja projektu
  • Kontrola realizacji projektu
  • Komunikacja z klientem i zespołem projektowym
  • Raportowanie
  • Pozyskiwanie zleceń
  • Koordynacja działań osób zaangażowanych w projekt

WYMAGANIA:

  • 3 letnie doświadczenia w zakresie zarządzania projektami budowy farm wiatrowych (warunek konieczny)
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pozostałych członków zespołu
  • Dobra znajomość procesu inwestycyjnego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem i budowania trwałych relacji
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą mile widziane

FIRMA OFERUJE:

  • Współpracę B2B lub umowę o pracę w zależności od preferencji kandydata oraz potrzeb projektowych
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Pracę w organizacji o wysokich standardach jakościowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zajęcia z języka angielskiego)
  • Możliwość rozwoju i pracy nad dużymi i złożonymi projektami realizowanymi dla renomowanych, międzynarodowych klientów

Filip Kościelski

E-mail: f.koscielski@dth-selection.pl

Mobile: +48 694 451 396