PROJEKTANT BRANŻY MECHANICZNEJ I ORUROWANIA | woj.opolskie

Dodane 2 miesiące dni temu

Naszym Klientem jest firma konsultingowo-inżynieryjna, która realizuje prestiżowe projekty w branży budowlanej i przemysłowej.

Lokalizacje: woj. opolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie instalacji przemysłowych i ciągów technologicznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (modelu 3D, rysunków technicznych, specyfikacji maszyn i urządzeń, rozmieszczenia urządzeń, list materiałowych, obliczeń, rzutów i przekrojów, modelu i rysunków tras rurociągów itp.)
  • Definiowanie zakresu i sporządzanie wycen godzinowych prac projektowych oraz monitorowanie postępu prac
  • Udział w przeglądach projektów i spotkaniach koordynacyjnych międzybranżowych
  • Uzgadnianie rozwiązań z klientami oraz współpracownikami innych branż
  • Ocena ofert, opracowanie rekomendacji technicznej
  • Ścisła współpraca z branżą procesową

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym
  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku min. 5 lat (preferowane doświadczenie w przemyśle chemicznym, spożywczym) – warunek konieczny
  • Znajomość norm branżowych
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania do modelowania 3D (warunek konieczny)
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD Plant 3D oraz Revit będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją
  • Solidność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Preferowane zatrudnienie na zasadach B2B lub umowa o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe

Jacek Bogusiewicz
E-mail: j.bogusiewicz@dth-selection.pl
mobile: 574-297-882