Projektant Branży Procesowej | Praca zdalna / hybrydowa

Dodane 7 miesięcy dni temu

Klientem DTH jest znana firma inżynieryjna, która realizuje prestiżowe projekty dla branży przemysłowej. Aktualnie poszukujemy doświadczonego Projektanta Branży Procesowej.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie zadań w ramach skomplikowanych projektów przemysłowych.
  • Przygotowywanie wysokiej jakości dokumentacji technicznej (bilans masowy i cieplny, specyfikacja techniczna urządzeń i aparatów technologicznych, armatury zabezpieczającej, schematy PFD, P&ID).
  • Udział w analizach HAZOP.
  • Sporządzanie opisów, filozofii sterowania, wykazów rurociągów i armatury oraz instrukcji technologicznych.
  • Opracowywanie wkładów technicznych i wycen godzinowych ofert.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Procesowa, Technologia Chemiczna lub pokrewne).
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku projektanta w branży technologicznej.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad.
  • Znajomość oprogramowania do obliczeń symulacyjnych (np. ChemCad, Aspen Hysys, Aspen Plus).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Gotowość do podróży służbowych.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju (cykliczne szkolenia techniczne) oraz uczestnictwa w złożonych projektach technologicznych dla znanych i renomowanych Klientów.

Filip Kościelski
E-mail: f.koscielski@dth-selection.pl
mobile: 694-451-396