Przedstawiciel Techniczno – Handlowy I region: południowo – zachodnia Polska

Dodane 4 miesiące dni temu

Naszym klientem jest wiodący, międzynarodowy dostawca komponentów do instalacji HVAC (czynniki chłodnicze, rury miedziane, akcesoria wentylacyjne).

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

region: dolnośląskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie.

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowa sieci sprzedaży poprzez współpracę z partnerami handlowymi (branżowi dystrybutorzy).
  • Obsługa współpracujących partnerów oraz pozyskiwanie nowych w wyznaczonym regionie.
  • Doradztwo w zakresie oferty firmy.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami.
  • Raportowanie oraz analiza działań związanych z obsługą klientów.
  • Wsparcie sieci dystrybucji w zakresie materiałów marketingowych, wiedzy produktowej, akcji promocyjnych.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość rynku dystrybucji branży instalacyjnej, w szczególności HVAC.
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Preferowane wykształcenie techniczne.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego regionu.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (b2).

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie w formie umowy o pracę plus system premiowy (procent od obrotu).
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Samodzielność (praca w trybie home office).
  • Pakiet szkoleń branżowych.
  • Opieka medyczna.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Filip Kościelski
E-mail: f.koscielski@dth-selection.pl
mobile: +48 694 451 396