Sales Engineer (automatyka przemysłowa) I południowo – wschodnia Polska

Dodane 2 miesiące dni temu

Naszym klientem jest jeden z wiodących, globalnych producentów z branży automatyki przemysłowej. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Sales Engineer

Region: południowo – wschodnia Polska

Zakres obowiązków:

  • Regularne kontakty z klientami w ramach regionu południowo – wschodniej Polski (woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie).
  • Konsultowanie zagadnień technicznych u klientów oraz potencjalnych klientów.
  • Analizowanie potrzeb klientów i proponowanie adekwatnych rozwiązań.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy (systemy sterowania, napędy, aparatura kontrolno – pomiarowa).
  • Dbałość o wysoki poziom współpracy z klientami firmy.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie: automatyki, elektrotechniki, informatyki przemysłowej.
  • Preferowane min. dwa lata doświadczenia w sprzedaży komponentów lub rozwiązań z dziedziny automatyki, elektrotechniki, informatyki przemysłowej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Możliwość podjęcia pracy samodzielnej w trybie home office.
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność.
  • Umiejętność słuchania potrzeb klienta.
  • Umiejętność budowania trwałych, długofalowych, partnerskich relacji biznesowych.
  • Chęć dalszego rozwoju wiedzy technicznej w ramach zagadnień dotyczących automatyki przemysłowej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę wzbogacone o system premiowy.
  • Możliwość podnoszenia branżowych kompetencji inżynieryjnych oraz sprzedażowych.
  • Narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet pozapłacowy (opieka medyczna).
  • Zaawansowany pakiet szkoleń produktowych.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500