Sales Engineer (OEM) I lokalizacja: północno – zachodnia Polska

Dodane 2 miesiące dni temu

Naszym klientem jest wiodący, globalny producent z branży automatyki oraz robotyki.

SALES ENGINEER (OEM)

Region: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów, prowadzenie negocjacji oraz zawieranie umów handlowych.
  • Opieka nad istniejącymi klientami oraz budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań oferty produktowej firmy dla klientów typu OEM.
  • Udział w szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych.
  • Realizowanie celów biznesowych.
  • Tworzenie raportów sprzedażowych.
  • Monitoring rynku oraz analiza konkurencji.
  • Dbanie o należyty poziom satysfakcji klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np.: automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika, mechanika).
  • Mile widziana znajomość rynku w podległym obszarze w zakresie producentów maszyn i urządzeń.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie automatyki/robotyki/pneumatyki.
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyką maszyn.
  • Umiejętność do budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych w ramach przydzielonego regionu.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę powiększone o system premiowy.
  • Szkolenia produktowe, handlowe oraz dostęp do najnowszych branżowych technologii.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna oraz karta sportowa.
  • Pracę z doświadczonym zespołem branżowych inżynierów dla wiodącego producenta w swojej branży.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500