Senior Process Design Engineer | zdalnie lub Warszawa

Dodane 3 miesiące dni temu

Klientem DTH jest znana firma inżynieryjna, która realizuje prestiżowe projekty dla branży przemysłowej. Aktualnie poszukujemy doświadczonego Projektanta Branży Procesowej, który wzmocni zespół odpowiedzialny za realizację projektów technologicznych.

Lokalizacja: zdalnie lub Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie zadań w ramach skomplikowanych projektów przemysłowych.
  • Przygotowywanie wysokiej jakości dokumentacji technicznej (bilans masowy i cieplny, specyfikacja techniczna urządzeń i aparatów technologicznych, armatury zabezpieczającej, schematy PFD, P&ID).
  • Udział w analizach HAZOP.
  • Sporządzanie opisów, filozofii sterowania, wykazów rurociągów i armatury oraz instrukcji technologicznych.
  • Opracowywanie wkładów technicznych i wycen godzinowych ofert.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Procesowa, Technologia Chemiczna lub pokrewne).
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku projektanta w branży technologicznej.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad.
  • Znajomość oprogramowania do obliczeń symulacyjnych (np. ChemCad, Aspen Hysys, Aspen Plus).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Gotowość do podróży służbowych.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju (cykliczne szkolenia techniczne) oraz uczestnictwa w złożonych projektach technologicznych dla znanych i renomowanych Klientów