Senior Sales Engineer (automatyka przemysłowa) I region: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Dodane 4 tygodnie dni temu

Naszym klientem jest wiodący, globalny producent z branży automatyki oraz robotyki.

SENIOR SALES ENGINEER

Lokalizacja: Polska Południowo-Wschodnia (małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz projektów w zakresie automatyki przemysłowej (sterowanie, napędy, aparatura kontrolno – pomiarowa, systemy bezpieczeństwa, oprogramowanie) oraz robotyki w wyznaczonym obszarze.
  • Regularne kontakty z klientami końcowymi oraz system integratorami.
  • Doradztwo inżynierskie w zakresie rozwiązań będących w ofercie firmy.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Udział w szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np.: automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika, informatyka przemysłowa),
  • Doświadczenie w sprzedaży w segmencie automatyki przemysłowej,
  • Praktyczna znajomość automatyki maszyn.
  • Mile widziana znajomość lokalnych klientów z sektora automotive.
  • Umiejętność do budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).
  • Znajomość lokalnego rynku klientów końcowych oraz integratorów.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę powiększone o system premiowy.
  • Szkolenia produktowe, handlowe oraz dostęp do najnowszych branżowych technologii.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna oraz karta sportowa.
  • Pracę z doświadczonym zespołem branżowych inżynierów.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500