SERVICE TEAM LEADER (klimatyzacja precyzyjna) I Preferowana Warszawa

Dodane 5 miesięcy dni temu

Naszym klientem jest globalny producent z branży klimatyzacji precyzyjnej.

SERVICE TEAM LEADER

Warszawa lub home office

Zakres obowiązków:

    • realizacja zamierzonych celów oraz zadań wspólnie z zespołem inżynierów serwisu,
    • wsparcie zespołu serwisowego w celu stałego doskonalenia jakości świadczonych usług,
    • zapewnienie satysfakcji klienta przez skuteczną komunikację oraz utrzymanie wysokiej jakości wsparcia,
    • skuteczna komunikacja z producentem urządzeń w celu rozwiązywania problemów technicznych,
    • udział w uruchomieniach i serwisie instalacji klimatyzacji precyzyjnej,
    • stałe podnoszenie kompetencji technicznych zespołu i własnych w zakresie obsługiwanych aplikacji,
    • dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w zespole,
    • okresowe rozliczanie aktywności zespołu serwisowego,

    Wymagania:

    • preferowane wyksztalcenie wyższe (kierunek: chłodnictwo, klimatyzacja, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektrotechnika, automatyka),
    • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera / Team Leadera w branży chłodniczej i/lub klimatyzacyjnej,
    • uprawnienia F-gazowe, SEP gr. 1 (do 1 kV) i 2 kat. ”E” (mile widziane „D”),
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość obsługi komputera i programów w środowisku Office (Word, Excel),
    • znajomość jęz. angielskiego dla zapewnienia swobodnej komunikacji
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność motywowania pracowników,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem,
    • gotowość do pracy w znacznej części czasu pracy wspólnie z zespołem inżynierów serwisu w obiektach klienta,

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych,
    • pakiet benefitów (m.in. prywatna obsługa medyczna, możliwość korzystania z zajęć sportowych, bony Sodexo)
    • szkolenia specjalistyczne oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w zespole zorientowanym na potrzeby klientów
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w zespole serwisu

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500