Service Team Leader I Warszawa

Dodane 3 tygodnie dni temu

Naszym klientem jest globalna firma specjalizująca się w dostarczaniu systemów zasilania gwarantowanego oraz klimatyzacji precyzyjnej.

SERVICE TEAM LEADER

Warszawa lub home office

Zakres obowiązków:

    • Bieżące zarządzanie strukturą serwisu klimatyzacji precyzyjnej.
    • Wsparcie zespołu serwisowego w celu stałego doskonalenia jakości świadczonych usług.
    • Zapewnienie satysfakcji klienta przez skuteczną komunikację oraz utrzymanie wysokiej jakości wsparcia.
    • Skuteczna komunikacja z producentem urządzeń w celu rozwiązywania problemów technicznych.
    • Nadzór nad procesem uruchomienia oraz serwisu instalacji klimatyzacji precyzyjnej.
    • Stałe podnoszenie kompetencji technicznych zespołu i własnych w zakresie obsługiwanych aplikacji.
    • Dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w zespole.
    • Wyznaczanie celów oraz ich rozliczanie w ramach podległej struktury.
    • Okresowe rozliczanie aktywności zespołu serwisowego.

    Wymagania:

    • Preferowane wyksztalcenie wyższe techniczne.
    • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku team leadera zespołu serwisu.
    • Mile widziane uprawnienia F-gaz oraz SEP.
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Znajomość obsługi komputera i programów w środowisku Office (Word, Excel),
    • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2.
    • Wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność motywowania pracowników,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
    • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych.
    • Pakiet benefitów (m.in. prywatna obsługa medyczna, możliwość korzystania z zajęć sportowych, bony Sodexo).
    • Szkolenia specjalistyczne oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
    • Pracę w zespole zorientowanym na potrzeby klientów.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500