STARSZY KONSTRUKTOR WYROBU (Białystok)

Dodane 3 tygodnie dni temu

Naszym Klient jest znana firma produkcyjna, która dostarcza rozwiązania i produkty dla sektora motoryzacyjnego.

Stanowisko: Starszy Konstruktor Wyrobu

Lokalizacja: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne projektowanie wyrobów używanych w branży motoryzacyjnej.
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych.
  • Poszukiwanie rozwiązań i opracowywanie koncepcji nowych wyrobów.
  • Przygotowywanie założeń do ofert nowych wyrobów.
  • Bezpośredni kontakt z międzynarodowymi Klientami i dostawcami w zakresie prowadzonych projektów.
  • Przeglądanie i nadzór nad pracą mniej doświadczonych konstruktorów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka, mechatronika, elektronika).
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów/urządzeń.
  • Doświadczenie w zarządzaniu/koordynacji zespołu konstruktorów (mile widziane)
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu CAD 3d/2d.
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi oprogramowania do projektowania (np. SolidWorks, Solid Edge)
  • Znajomość różnych technik wytwarzania od strony zasad konstrukcji.
  • Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu projektem.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Premia roczna.
  • Pakiet pozapłacowy (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne, dofinansowanie karty sportowej, grupowe ubezpieczenie na życie).
  • Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych inżynierów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Jacek Bogusiewicz
E-mail: j.bogusiewicz@dth-selection.pl
mobile: +48 574-297-882
www.dth-selection.pl