Technik Serwisu (Elektryk HVAC) I Kraków

Dodane 3 tygodnie dni temu

Naszym klientem jest firma o długoletnich tradycjach rynkowych specjalizująca się w serwisie instalacji HVAC.

Technik Serwisu (Elektryk HVAC)

miejsce pracy: Kraków (małopolskie + województwa ościenne)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie czynności serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych na obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej (głównie region małopolski oraz województw ościennych, sporadycznie mogą się zdarzać wyjazdy w ramach innych regionów).
  • Dokonywanie przeglądów okresowych.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie techniczne dla klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne w zakresie elektryki, elektroniki, automatyki lub pokrewne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (głównie południowa Polska).
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie instalacji/urządzeń HVAC.
  • Mile widziane uprawienia F-gaz.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów, inżynierów.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletnich tradycjach rynkowych.

Tomasz Małagowski
E-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: +48 530 270 500